איך לבחור מקדחת עמוד לנגר מקצועי

נכון, ישנם שלושה מתחים במשחק המספרים וככל שהמתח גבוה יותר, המנוע גדול יותר וחזק יותר בקידוח , אך אין זה אומר שככל שהוא גדול יותר כך טוב יותר.

למעשה מצאתי כי מקדחה / דרייבר 10.8-12 מ''מ הוא קומפקטי, חזק וקל משקל למשימות פרויקט רבות. עובדי אתר בנייה אוהבים את הביצועים ואת זמן הריצה של מקדחים בגודל 18-20 מ''מ.

מקדחה / מנוע חזק

היא הדרך הטובה ביותר להבטיח כי צורכי הקידוח של עובדי העץ מתמלאים. מהנדסי מטאבלו הוסיפו תכונות חזקות לתרגילים אלחוטיים, כגון המנוע המחוספס שלהם שיכול להעביר מומנט של עד 400 ק"ג. לנוחיותכם, הם כוללים צ'אקים ללא מפתח ההופכים את החלפת המקדחים לתהליך חלק, וסוללות ליתיום-יון המציעות חיי סוללה ארוכים יותר מסוללות אחרות.

הימנע מעיכובים בלתי צפויים על ידי טעינת הסוללה בזמן העבודה

כלים אלחוטיים כגון מקדחות אלחוטיות וסוללות מציעים חופש ונוחות. קניית מקדחה אלחוטית פותחת דלת למגוון כלים אחרים שפועלים על אותה סוללה, והמספר הזה ימשיך לעלות. לפני שתזרוק את הכסף שהרווחת קשה על מקדחה , התבונן היטב בכלים חשופים אחרים שנועדו לספק את אותה קטגוריית מתח. בנוסף קיימות מקדחות מקובעות, המקדחה המקובעת של דקו - Deko כוללת דגמים שונים ומגוונים עם יחס הספק של עד 1050 וואטץ.

עוד נתונים תוכלו למצוא בקישור הבא תחת : כלי עבודה תעשייתים 

מציאת המקדחה הטובה ביותר אולי נראית מבלבלת

אבל אם תמלא אחר ההצעות בסקירות המקדחות האלחוטיות שלנו, אנו בטוחים שתמצא דגם מספיק איכותי שיספק את עבודתך. זכור כי אינך זקוק למקדחה החזקה ביותר בשוק כדי לקבוע כיצד ברצונך להשתמש במקדחה שלך. ברגע שלמדת את היסודות, תחזוקה קלה לוקחת רק תוספת שנייה לבית, וקידוח טוב הוא חיוני.

מקדחה טובה יכולה להיות דגם אלחוטי

כך שתוכלו לקדוח חורים ולסובב ברגים עם אותו הכלי ולא תצטרכו לדאוג למצוא שקע או לעבוד עם כוח המקדחה. מקדחה היא מטחנת מקדחה מסורתית שעובדת עם מברג. מקדחה היא כלי חשוב ומשמשת לעיתים קרובות בפרויקטים לעיבוד עץ.

המקדחה

היא כלי עבודה שעובדי עץ רבים לא אוהבים להסתדר בלעדיו, כיוון שהם אוהבים להשתמש בכלי יד. הוא משמש לקידוח חורים בלוחות עץ וברגים להכנסת חורים. ניתן להניע את המקדחה על ידי מנוע שמסובב חגורה פנימית, שבתורו מסובב ציר, צ'אק וידית לקידוח.

מקדחות הן כלי נפוץ בעיבוד עץ

עיבוד מתכות, נגרות ופרויקטים רבים אחרים של בנייה גדולה וקטנה. למקדחות המתח הגבוהות של ימינו מספיק כוח לקדוח חורים גדולים במסגרות, בעץ וברצפות. חיי הסוללה ארוכים, ומקדחות חזקות אינן דורשות כוח רב כמו דגמי מתח גדולים יותר.

מקדחות מסוימות זמינות בדגמי מפתח עם צ'ק מהיר, מה שמקל על החלפת סיביות. מקדחות מדורגות על פי גודל הצ'אק, כאשר 3-8 צ'וקים הם הנפוצים ביותר והבינוניות והכבדות 1-2.

ברוב עבודות העץ

ניתן ללחוץ על מקדחה במהירות מספקת שונה עבור החומרים השונים שתרצו לקדוח. הדפיסו תרשים כדי שתדעו באיזו מהירויותתצטרכו  להגדיר את המקדחה שלכם בכדי ללחוץ על חלקי עץ שונים. ניתן להניע חלק מחורי המקדחה באמצעות ברגים, ולחלק מקדחות יש שתי אפשרויות של מהירות קבועה או משתנה.

בנוסף לקידוח חורים מדויקים בעץ ומתכת

אני משתמש במכבש קידוח לקידוח פסולת ובחריצים גדולים. אני מעדיף מקדחות מהרצפה לעמוד (בין 16 ל 20 אינץ ') על פני דגמי השולחן מכיוון שאני רוצה יותר כוח, יציבות וגמישות לקדוח אגרופים גדולים לפיסות עץ גדולות.

בנוסף למקדחות עמוד מקובעות תעשיתיות, הידעתם שניתן לצרף מקדחה רגילה למתאם עמוד? מתאם זה נותן להפוך בקלות כל מקדחה פשוטה למקדחת עמוד מקצועית! המתאם הינו מתאם אוניברסלי, מתאים לרוב סוגי המקדחות, יש לשים לב אם למקדחה שלכם יש רווח בין הגוף לראש כמו בתמונה שמופיע במתאם שלנו : בקישור הבא
עבור פרטים מורחבים על איך לבחור מקדחת עמוד לנגר מקצועי ניתן לבדוק כאן: deko-israel.co.il

רוב המצטרפים מסכימים כי התרגיל האמין שלהם

הוא הכלי החשוב ביותר באוסף שלהם. עם הידוק נכון, מקדחה הופכת ליותר ממברג בלבד. בעזרתו ניתן לקדוח חורים, לחצוב חריצים ולהמיר עץ לרכיבים שימושיים. הם משתמשים במקדחה ישירות לתוך העץ כדי ליצור קידוחים שטוחים שדרכם ניתן להכניס דיבלים וסיכות אחרות המשמשות להחזקת מבנים. בין אם התחלתם כתחביב או כמקצוע, נגר טוב מתחיל במיומנות עצמה, שתלויה בכלים שיש לכם. עבור נגרים מתחילים וגם נגרים מקצועיים, הנה 10 מהכלים הטובים ביותר שכל נגר צריך לעשות לעבודת נגרות.

הרשימה הבאה של 7 כלי העץ החשובים ביותר למתחילים בנגרים מדגישה כמה מהאפשרויות הנדרשות למעוניינים בנגרות

המקדחה היא הכלי הבא ברשימה. המסור העגול נחוץ לכל המעוניינים בנגרים, אך גם לאנשים המתכננים פרויקטים טובים יותר ומסובכים יותר של עבודות עץ.

זה מקום טוב להתחיל אם אתה מצפה שאוסף הכלים האלחוטי שלך יגדל בעתיד. זה חלק ממגוון הכלים הגדול יותר של Deko-Israel עם 20 וולט עם סוללות תואמות.

מקדחים אלחוטיים 18 וולט של Deko Israel  ו- Allsome הם הכלים המתאימים לעבודה שוטפת יום יומית

הם מספקים שילוב מוצק של ביצועים, גודל ועלות לעבודה פשוטה עם DIY. מבין השניים, אנו מעדיפים את Deko בגלל התכונות האלחוטיות היעילות שלו, אך טווח ה- Allsome מקבע יותר את העבודה התעשייתית של כלי מקדחות העמוד. ישנם רק הבדלים קלים.

אחרון חביב

לכלים אלו יש סוללות ליתיום-יון, שמומלצות מאוד בשל חיי סוללה ארוכים יותר ועמידות טובה יותר בהשוואה למקדחות אלחוטיות. זמן הריצה של 40 הדקות הוא עוד תכונה שאני אוהב בכלים האלה, מכיוון שהוא נותן לנגרים אוטונומיה של הסוללה בכדי לבצע את קידוחיהם. אלה הכלים שרוב עובדי העץ צריכים לקחת בחשבון בעת הוספת מקדחה חזקה לארגז הכלים שלהם.

 

תפריט נגישות