איך להלבין שיניים בבית

אם אתה רוצה להלבין את השיניים בגוון אחד או שניים, תרופות טבעיות הן בחירה טובה מכיוון שהן מה שאתה יכול לצפות כאשר אתה משתמש בתרופות בבית נגד שיניים לבנות יותר. הפתרונות שהוזכרו לעיל להלבנת שיניים הם רק כמה מהתרופות הטבעיות שיכולות לעזור לך להיפטר מהשיניים הצהובות שהסרת בעצמך. להלן רשימה של ארבע תרופות טבעיות נהדרות ומועילות שיכולות לעזור לצחצח שיניים של מישהו כשהם בבית.

שיטות DIY יכולות לעזור להלבין את השיניים בבית, אך כמובן אל תשתמשו בהן במקום בהרגלים קבועים. הדרך הקלה ביותר להשיג הלבנת שיניים היא לעקוב אחר הנקודות הפשוטות הללו.

הדרך הטובה ביותר להלבין את השיניים

היא להשתמש בשיטה בטוחה וחסכונית - יעילה ויעילה עבורך, ואפילו לא תצטרך לקנות ערכת הלבנת שיניים מרופא השיניים או מבית המרקחת. ישנן שיטות בטוחות אחרות להלבנת שיניים בבית, כמו משחת שיניים, מברשת שיניים או אפילו משחת שיניים. אם הלבנת שיניים מקצועית איננה בתקציב שלכם, ישנן אפשרויות רבות אחרות להלבנת בית - הלבנת שיניים יעילות באותה מידה, אם לא טובה יותר מכפי שאפשר. איך להלבין שיניים בבית את השיניים עם שטיפות וצינורות שיניים, אך אין צורך בכך אם הם לא נמצאים בתקציב שלך.

אין מוצרי הלבנת שיניים ללא מרשם בבריטניה ורק רופאי שיניים מורשים להלבין את השיניים

סודה לשתיה ומיץ לימון נהדרים - מוצרים להלבנת שיניים - מחקרים הוכחו ששילוב סודה לשתיה עם מיץ לימון יכול לסייע בהלבנת שיניים והוא חוקי בארצות הברית. חומץ תפוחים (ACV) הוא אחד התרופות הביתיות הפופולריות ביותר - תרופות להלבנה בהן תוכלו להשתמש כדי לנסות להלביש את השיניים בבית. ישנם גם מספר מוצרים פופולריים אחרים להלבנת שיניים, כגון פחם המשמש לצחצוח שיניים, כמו גם משחות שיניים.

אין שיטה מתאימה להלבנת השיניים בבית

וישנן דרכים רבות ושונות להלבנת שיניים, לפיה ביקור אצל רופא שיניים ייתן לך את התוצאות הטובות ביותר אם אתה רוצה ששן תהיה לבנה. בביקור אצל רופא שיניים, אתה מוודא שיש לך הבנה טובה של הדרך הנכונה להלבנת שיניים והתוצאות הצפויות. חשוב גם שהמטופלים יבינו את ההבדל בין תרופות הלבנת שיניים מקצועיות ותרופות ביתיות ומדוע תרופות הלבנת שיניים מקצועיות יעילות בהרבה מאשר תרופות ביתיות.

אם אתם מחפשים את הפיתרון החסכוני ביותר להלבנת השיניים בבית

עליכם להשתמש באחת מהתרופות הביתיות הטבעיות יותר. אל תפחד לקבל את השיניים הלבנות שאתה רוצה באמצעות פחם פעיל ושקול להשתמש במשחה שמורחת על השיניים. השיטה הטבעית הפופולארית ביותר להלבנת שיניים מהבית היא סודה לשתייה, אך ניתן להשתמש בה גם בשילוב עם תרופות טבעיות אחרות כמו משחת שיניים, שמנת ומשחת שיניים כדי ליצור שיטה פשוטה וחסכונית ביותר להלבנת שיניים באופן טבעי. . אם אתם בוחנים את השיטה הקלה והזולה ביותר להלבנת שיניים בבית, כדאי לשקול גם להשתמש באחת או יותר מהתרופות הביתיות הטבעיות הללו, מכיוון שהן נחשבות הטובות והיעילות ביותר.

כבר צחצחת שיניים

אז למה שלא תשתמש בהלבנה עם אקונומיקה כדי לעשות מה שצחצוח רגיל לא יכול לעשות עבורך? זוהי דרך נהדרת של איך להלבין שיניים בבית מוכתמות וצהובות מבלי לעבור את התהליך היקר והיקר של הלבנת שיניים מקצועית. הלבנת שיניים יכולה גם לעזור להחזיר לך את החיוך, ואפשר להשיג את האפקט הרצוי באמצעות סודה קאוסטית ומי חמצן. להלבנת שיניים מקצועית בבית משתמשים ב"מגש הלבנה "המיוצר במיוחד המכיל ג'ל הלבנה מקצועי. ואז הכניס את החומר המולבן ל"מגש ההלבנה ", התאם אותו לשיניים והשאיר את הדבק בשימוש עד שתשתמש בו או ירק אותו החוצה. לאחר שימוש בתערובת של סודה לשתיה ומי חמצן להלבנת השן, תוכלו להשתמש באקונומיקה או אקונומיקה - כל תמיסה שתרצו - ולהשתמש בה כמלבנה לשלב הבא.

רוב הפסים הלבנים מיועדים למספר שבועות

אך רצועות לבנות של קרסט יכולות להלבין את כל השיניים ביום אחד בבית. "מגש ההלבנה" עצמו והג'ל שלו - העיפרון - נועדו להבטיח הלבנה ארוכה וקבועה ששוכחת להיפטר מכתמים בנויים וישנים על השיניים. כדי לשמור על הפשטות, איך להלבין שיניים בבית, היצמדו לטיפים הפשוטים האלה כדי להבטיח שתקבלו תוצאות נהדרות ותסיימו עם החיוך הכי יפה. קבע לוח זמנים: רוב הדרכים הטובות ביותר להלבנת שיניים בעבודה בבית הן בתכנית הלבנה שנתית.

 

תפריט נגישות