ברוכים הבאים ל2021 - גאדג'טים לרכב שלא הכרתם

המכשיר כולל מכשירי ראיית לילה בתוך המכונית, כך שתוכלו לראות את ילדיכם מגלגלים בין צ'יפס או להיפך כשהם נוסעים דרכם. אביזר לרכב נוסף שאולי אינך יודע שאתה צריך הוא פותחן בקבוקי לוחיות עם רישוי עליון. זה יכול להיות מותקן בחלק האחורי של המכונית שלך ומאפשר לך לפרק אחד קר ללא צורך באביזרים נוספים.

אתה יכול לסובב את המצלמה הקדמית

כדי להסתכל על השמשה הקדמית או על פנים הרכב אם אתה רוצה להשתמש בה כזוג עיניים על הנוסע הקדמי. אתה מחבר את המכשיר הזה, שמתחבר לטלפון שלך באמצעות בלוטות ', לרכב עם ספק כוח של 12V, מחבר את הטלפון, מגדיר אותו ומחבר אותו מחדש בכל פעם שהוא מחוץ לטווח. סוג זה של מטען לרכב מתחבר באופן אלחוטי, ומאפשר לך להסתכל בקלות על הטלפון שלך תוך שהוא מספק הוראות הגעה.

בנוסף

אתה יכול גם להשתמש במטען לרכב מסוג זה כדי לחבר את הטלפון שלך ולשמור אותו במקום, בעוד שניתן להשתמש במכשיר אחר ל- GPS. רוב האנשים לא צריכים את האביזרים האלה במכונית, אבל יש להם אפליקציה לגיטימית למי שנוסע הרבה בשביל העבודה שלהם. אם יש לך כזה, חבר את הטלפון שלך באמצעות Bluetooth - לא יהיה עליך להתחבר לטלפון או להסיר אותו בכל פעם שאתה נכנס לרכב.

אכן יש הרבה גאדג'טים קטנים לרכב שאתה יכול להוסיף לרכב שלך

כדי שיהיה קריר יותר מכפי שהוא כבר. זה אולי נראה כמו אביזר שאסור לכם לנסות לנהוג בו, אבל מדהים כמה גאדג'טים ואביזרים לרכב זמינים שלא רק מומלץ להשתמש בהם, אלא גם ניתן להניע אותם. האיש שהוביל קיה שהפנה את ראשה הוא הגאדג'ט הטוב ביותר לרכב בשנת 2021.

לא משנה איך אתה נוהג

יש כמה דברים שכל מכונית יכולה להשתמש בהם. אילו גאדג'טים ואביזרים יצירתיים לרכב יכסו אותך בנסיעות הממונעות שלך, בין אם זה שמירה על פנים נקי ומסודר, טעינת המכשירים בתנועה, חיבור הטלפון החכם לרכב שלך או הצלת חייך. כפי שקראת, ניתן לרכוש היום גאדג'טים רבים לשיפור המכונית שלך.

הגאדג'טים והאביזרים היצירתיים לרכב הם מוצרים מבריקים המבטיחים שאתה תמיד מוכן

מוכן ומוכן לכל מה שנזרק עליך כשאתה בחוץ. אביזרי רכב אמורים לעזור בנסיעה בכביש ולעזור לך להיות בטוח במקרה חירום. האמת היא שאנחנו כל כך נבלעים בדברים שעלינו לארוז לעצמנו עד שלעתים קרובות אנו שוכחים את אביזרי הרכב בעת האריזה לנסיעה בכביש עצמו, אך רשימה זו מראה לך אילו אביזרי רכב יעזרו וחוסכים זמן.

מצלמות מכשיר שליטה המוכיחות את חפותך במקרה של תאונה ועד משדרים אלחוטיים למערכות שמע ברכב שפותחו לפני קישוריות לסמארטפון

שוק אביזרי הרכב משתנה. כאדם שאוהב נהיגה באופן כללי ויצא לטיולי כביש במשך שנים, אספתי את נתח ההוגן שלי באביזרי רכב ושאר הגאדג'טים שימושיים שהייתי רוצה לשתף היום בכדי לעזור לך להפוך את הנסיעה בכביש לקלה יותר. זו לא תהיה רשימה של מערכות סאונד סופר ראויות מסוג "pimp my ride", ג'קוזי בגב משאיות, אקווריומים ונברשות, אלא רשימה שימושית של אביזרי רכב שישפרו את חווית הנהיגה שלך.

זה מביא אותנו לקו הסיום של מיטב הגאדג'טים לרכב ואביזרי הרכב על הכביש. חלקם הם מה שכבר ראיתם, ואילו אחרים הם ההשקות הראשונות של אביזרי רכב פנומנאליים חדשים. חפש אחר גאדג'טים מגניבים אחרים למכוניות שיגיעו בעתיד הקרוב.

אנו מציגים מספר סוגים של גאדג'טים פופולריים לרכב כך שחבר'ה שונים יכולים למצוא את מבוקשם. אנו משאירים לכם להחליט אילו אביזרי רכב הם המגניבים ביותר.

זמן רב מושקע ברכב-מעידה על הכביש

נסיעות, ניקיון, ארגון וכו '. חבר את הידע הזה עם פריצות לרכב כדי לשפר את זמנך בכביש, ותתרגש מהמכונית שלך. תיאורטית, יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות במכונית, אבל כמו בדוגמה הקודמת, מכשירים ואביזרים נישתיים רק מצדיקים את קיומם, ולמען האמת, אני מתקשה להצדיק זאת.

ישנם הרבה מכשירי רכב בשוק שיעזרו לשפר את הרכב שלך ולהפוך אותו לבטוח יותר

אינטואיטיבי וטוב יותר לנהיגה, אך ישנם כמה דברים שאולי אינך יודע שעבורם אתה צריך אותם או אולי אפילו במקום מגוריך. . עם האביזרים הנכונים, ניתן לייצר מארז לרכב (ראו: מצלמה, עזרה קפיצה) ולהגן מפני שקעים, נסיעות לחלקו האחורי של גרר ותביעות ביטוח. הכוח המשולב של טכנולוגיית הציקלון של דייסון עם אביזרים לניקוי המכונית שלך הוא נתון כשאתה מקלל פרעושים ושיער מחמד במושב האחורי.

The Crevice Tool

הוא כלי ממונע מיני לאיסוף שיער כלבים שהוא תכליתי ומספק טעינה של 20 דקות כך שתוכל לנקות את המכונית שלך מבלי לשלם תוספת עבור שטיפת ידיים מקומית. אביזרים לרכב שמיכה חשמלית שלא ידעת שאתה צריך שמיכה חשמלית היא פריט יוקרתי יותר מהכרח, אך היא עדיין טובה. מנפח הצמיגים המיני הוא אחד מאביזרי הרכב הטובים ביותר שתוכלו למצוא.

תפריט נגישות