הזמנת רופא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הזמנת רופא עד הבית בימינו זהו שירות מאד נחוץ אך למצוא רופא שאתה סומך עליו או בית חולים שמתאים לצרכים שלך יכול להיות מסובך. מצא כלים שיעזרו לך לבחור רופאים, בתי חולים ומתקנים רפואיים. שאלות אלו יכולות לעזור לך להעריך פוליסות ביטוח סיעודי.

רוב תכניות ביטוח הבריאות ומדיקר מגבילות או לא כוללות טיפול לטווח ארוך

אם אתה רוצה כיסוי, ייתכן שתצטרך פוליסת ביטוח סיעודי נפרדת. אפשר לקבל פוליסת גמלה לכל החיים, אבל זה יכול להיות יקר מאוד. רוב חברות הביטוח דורשות הזמנה חתומה על ידי רופא והפניה לסוכנות בריאות ביתית לפי בחירת המטופל לפני מתן שירותי טיפול כגון ביקורי אחות, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק וריפוי בדיבור.

עם זאת במקרה של שירותי טיפול ביתי שאינם רפואיים, הרופא אינו צריך לחתום על תוכניות טיפול על מנת שהמטופל יקבל טיפול. לאחר דיון עם המטופל ו/או משפחתו, ניתן לרשום למטופל מרשמים רפואיים המגדירים כיצד יפעלו צוותי רפואה ושיניים בתנאים ובנסיבות בריאותיות מסוימות שנקבעו מראש. בטפסי הסכמה לטיפול שיניים ורפואי, במיוחד במסגרת בית חולים, ניתן לבקש מהמטופל או הנציג המשפטי לציין אם יש להשעות או להמשיך את DNR/DNI, בהתאם לסביבה שבה ניתן הטיפול והטיפול המסוים. חולה עובר. קבלה. בעוד שרוב ההנחיות המקדימות אינן מתייחסות לטיפולי שיניים, העדפה של מטופל לטיפול או סירוב לטיפול עשויה להיות רלוונטית לטיפול שיניים אם המטופל עבר שבץ מוחי, דום לב או אירוע מסכן חיים אחר. .

 

ה-DNR עשוי להיות רלוונטי במהלך חירום דנטלי

אחיות מוסמכות נדרשות בדרך כלל לתת תרופות רק כאשר הן רושמות על ידי רופא. למוסדות רבים יש הוראות קבע או פרוטוקולי תרגול שאחיות יכולות להשתמש בהן כדי לספק תרופות לחולים ללא הדרכה ישירה של רופא. בתעשיית ה-LTPAC, הרופאים צריכים לדעת את כל ההיסטוריה הרפואית של מטופל או תושב על מנת לרשום את המרשמים הנכונים.

הרופא צריך רישום אורך מלא של טיפול הקשור למטופל על פני קשת הטיפול (בית חולים

טיפול רפואי, טיפול ביתי, סיעוד מיומן וכו'). לגבי תרופות, על הרופא לדעת ולהסכים לגבי התרופות שהמטופל נוטל על מנת להבין את ההיסטוריה שלהן לפני מתן המרשם. כעת הרופא צריך לדעת את הפרטים של המטופל על פני קשת הטיפול, לא רק את הפרק הנוכחי. רופאים זקוקים לממשקים מובנים הכוללים פקודות מעבדה, רדיולוגיות, תזונתיות וטיפוליות.
בכדי לראות פרטים נוספים בתחום של הזמנת רופא עליך לגשת לאתר meda-ly.co.il

לרופאים

השימוש במכשירים ניידים בנקודת הטיפול חשוב שבעתיים. אמנם אינך יכול להסתמך על שירותים אלה עבור צילומי רנטגן וניתוחים, אך אתה יכול לסמוך עליהם עבור ביקור רופא וירטואלי כאשר אתה זקוק לאבחון מהיר של שפעת או מחלות נפוצות אחרות.

מוקד חירום זמין 24/7

רופאי חירום יכולים לאבחן ולטפל במגוון מדהים של מצבים, כולל תרופות מרשם והפניות לבית המרקחת המועדף עליך. אמוול, למשל, גובה $69 עבור ביקור חירום מקוון ויכול לספק מרשמים והמלצות למעקב אישי עם מומחים. דרך Westmed, רשת של מרפאות אקוטיות בניו יורק ובקונטיקט, תוכלו לקבל ייעוץ וירטואלי בטלפון או בווידאו מ-9:00 בבוקר עד 18:00 בערב. שני עד שישי. מטופלים מזמינים פגישות אונליין, מה שמוריד חלק מהלחץ מהמוקדים הטלפוניים שלנו, חסרי הצוות והעומסים.

בכל מקרה

או בכל מצב אחר שאולי לא תרצו או לא תוכלו ללכת לרופא, תוכלו להרים טלפון ובכמה לחיצות להסביר את הסימפטומים לרופא מקוון שייתן מיד אתה עצה. הדרך הטובה ביותר לטיפול היא באמצעות ביקור וירטואלי באמצעות אפליקציית טלרפואה. ביקורי בריאות טלפונית דומים מאוד לביקורים אישיים והרופא או האחות שלך ישאלו אותך את אותן שאלות. אם לא בא לך לבקר באופן אישי, אתה יכול פשוט לשלוח הודעה לרופא שלך או לקבוע פגישה בסגנון FaceTime דרך תוכנת הווידאו צ'אט שלהם.

הם יכולים גם לרשום תרופות

לשלוח את ההערות שלך ל-PCP שלך ולתת לך הפניות. הם זמינים 24/7. אם אתה רוצה לדבר עם רופא, הרופאים הקשורים ל-K Healths יכולים לאבחן, לרשום תרופות, להזמין בדיקות מעבדה ולהפנות אותך למומחה או לחדר מיון הקרובים. הרופא שלך אולי לא יוכל לבקר אותך בבית בדרך הישנה, אבל הוא יכול לעשות הרבה בטלפון או בווידאו צ'אט דרך מחשב, טאבלט או סמארטפון. מודלים אלה יכולים להחליף את הטיפול הראשוני המסורתי באפשרויות המקלות על ההגעה לרופא, לאפשר ביקורי רופא ארוכים יותר ולהיות מעודכנת לגבי בריאותך.

בסופו של דבר

הדרך הטובה ביותר למזער את הסיכון בעת רישום תרופות למטופל היא לוודא שיש לך מרשם מהרופא הראשי שלך (PCP) מלכתחילה. במקרה חירום, אתה עלול להרגיש שאין לך מספיק זמן לקבל מרשם רפואי לפני שאתה נותן לחולה מאושפז תרופה מצילת חיים. לכן, אם למתקן שלך יש פקודה המאפשרת לך לתת אפינפרין לחולה עם תגובה אנפילקטית, אתה יכול לעשות זאת ללא חשש מפעולות תגמול.

באופן דומה

הזמנת PRN עבור מדבקת ניטרוגליצרין בתיעוד הרפואי של חולה לב פירושה שהאחות יכולה לספק תרופות מבלי להגזים. החלטות המועצה הציבורית משמעותן קיומו של מסמך ציבורי על בעל הרישיון. זה פשוט אומר שהרופא או המומחה הסכימו לעמוד בתנאים מסוימים כדי לקבל רישיון. אין זה אומר שרופא זה או איש מקצוע רפואי קשור אחר קיבל אישור של המועצה הרפואית.

אנחנו הרופאים מקבלים לא רק תשלום עבור ביקורים במעבדה, אלא אנו צפויים להתמודד עם ההשלכות של התוצאות. אנחנו לא מצפים להיות מוערכים או מוערכים על ידי חברות ביטוח, מערכות בריאות, או לפעמים עמיתינו אנשי המקצוע.

יש לנו מזל שהעוזרים הרפואיים שלנו בודקים הודעות לפני שהם שולחים אותן לפחים שלנו

אבל המטופלת הזו לא הייתה מעוניינת בהצעת הסוכן שלי לקבוע פגישה כדי לדון בדאגותיה. הוא לא שילם כדי לבקר במשרד, ועכשיו, כשהבדיקות שלו היו מיידית בטלפון שלו, הוא רק צריך הזמנה מהמעבדה. היא עצמה תסתכל על תוצאות הבדיקה ותחליט היכן לטפל. Doctors Data לא דנה בפרשנות התוצאות עם המטופלים וכל בקשה כזו תוחזר לספק ההזמנה.

אתה יכול גם לשלוח ערכות בדיקה ישירות לכתובת המטופל שלך בארה"ב

הוראות מעבדה כלליות שהוצאו על ידי הרופאים המקוונים שלנו נוגעות, בין היתר, לבדיקות למחלות מין ובדיקות בלוטת התריס. בעוד שרופאי הילס אינם יכולים לבדוק את ה-COVID-19, הם יכולים להפנות חולים סימפטומטיים לפקידי בריאות מדינתיים ופדרליים. הוא מקבל ביטוח אך גובה 199 דולר נוספים עבור השימוש בשירותיו.

זה יהיה יעיל יותר כאשר

הוא מחובר למערכות מחשב אחרות כדי לזהות ולמנוע שגיאות מתכונים. מסקנות ראיות קיימות (רמות I-II3) מצביעות על כך שירידה משמעותית בשגיאות המרשם קשורה ביישום מערכות CPOE, אך השפעות אלו משתנות בין אוכלוסיות חולים ומסגרות קליניות ונפגעות על ידי תכנון המחקר.