החזר מס מהמדינה

אם אנו חושדים כי בוצעו עבורך הונאה, אנו נשלח לך מכתב המבקש ממך לאמת את זהותך. אנו משתמשים במידע מזהה זה רק למטרה זו והוא לא יאוחסן לאחר השלמת החיפוש שלך. למידע נוסף על גניבת זהות והונאת החזר מס, כיצד לזהות ולהימנע מכך וכיצד לדווח על כך אם אתה חושד שאתה קורבן.

ניתן לבדוק אם אתה במצב החזר מס על ידי מעבר לדף מידע על החזר כספי של רשויות המס

למידע נוסף על החזרי מס ממשלתיים וכיצד לבדוק את סטטוס ההחזר שלך בדף זה. ודא שמצב קובץ ה- SSN שלך והסכום המדויק של ההחזרים שלך נוחים בעת בדיקת ההחזרים שלך.

תוכל לבדוק את מצב החזר מס ההכנסה שלך לשנה הנוכחית במרילנד על ידי מסירת מספר הביטוח הלאומי שלך ואת סכום ההחזר המדויק שלך

כפי שמצוין בדוח המס שהגשת. על ידי בדיקת סטטוס ההחזר שלך באופן מקוון, תוכל לקבל החזר מס בגין התשלום ששילמת כמה מס. אגף המיסוי בניו ג'רזי מאפשר לנישומים לבדוק את מצב ההחזרים באמצעות שירות ההחזר המקוון שלו.

אם הזנת את מספר הביטוח הלאומי שלך (או את מספר הביטוח הלאומי של בן / בת הזוג שלך אם מדובר בהחזר מס משותף) ואת מספר הביטוח הלאומי, זה יהיה הסכום המדויק של ההחזר המבוקש וצויין בקונטיקט שלך החזר מס הכנסה.

אם אתה זקוק למידע ספציפי על סטטוס ההחזר שלך לאחר שמשרד האוצר באילינוי השלים את ההחזר שלך

פנה למבקר אילינוי כדי לאתר את החזר המס שלך באילינוי דרך המערכת. תוכל גם להשתמש בבקשת ההחזר שלנו כדי לבדוק את מצב ההחזר הנוכחי שלך. התקשר 24 שעות ביממה כדי לבדוק את מצב ההחזרים שלך: 800-382-9463 בקונטיקט או 860-297-5962 מאזור השיחות של הרטפורד רבתי.

יש מדינות שמשתמשות במערכות שונות

כדי לאפשר לשלם המסים לבדוק את מצב החזר המס שלהם. כדי לראות אם החזר המס הממלכתי שלך התקבל, תוכל לבדוק את דף המס או הכנסות המדינה שלך. במס הכנסה ממלכתי יש מערכת מקוונת המאפשרת לך לבדוק את מצב החזר המס הממלכתי שלך.

אימות יעזור לרשות להבטיח ששולם סכום המס הנכון על ההחזר ויסייע לה לחשוף החזרי מס במרמה

כדי לדרוש החזר מוורמונט בגין תשלומי מס שנמצאו במקור או משוער, עליך להגיש החזר מס הכנסה באמצעות טופס 11.1 ורמונט. יש לך שלוש שנים ממועד פירעון דוח המס (כולל הארכת המועד האחרון) להגיש בקשה לתשלום יתר של המסים המגיעים.

כדי לקבל את ההחזר שלך, עליך להגיש החזר תוך שלוש שנים מהמועד האחרון. החזרי מס פדרליים שלא נתבעו אינם זכאים להגשת החזר מס פדרלי אם לא הגשת החזר מס.
לפרטים נוספים בנושא של החזר מס מהמדינה נא לבקר ב- pitarongroup.co.il

לקבלת מידע אודות החזר המדינה או לבדיקת החזר מס המדינה שלך

אנא פנה למשרד המס הממלכתי שלך. המחלקה הנפיקה 825 מיליון דולר החזר מס הכנסה פרטני השנה הקלנדרית. השתמש בבדיקת ההחזר שלי כדי לקבל את מעמד ההחזר המס הכנסה האישי או את ההחזר המס המתוקן שהגשת בשנה האחרונה.

בדוק את מצב החזר המס שלי

גלה מתי מס הכנסה שלח לך את החזר המס שלך ובדוק את מצב ההחזר שלך. דף מצב החזר מס הכנסה בצפון דקוטה הוא המקום הנכון לבדוק את החזר המס שלך. לחץ על הקישור באמצע הדף והזן את ה- SSN ואת מצב הקובץ שלך כדי לקבל החזרי מס מדויקים.

אם הגשת את ההחזר המס הכנסה הפדרלי שלך ואתה מצפה לקבל החזר

אתה יכול לפקח על מצב ההחזר. מספר הביטוח הלאומי שלך, מצב ההרשמה והסכום הכולל המדויק של ההחזר הכספי שלך זמינים. כדי לבדוק את מצב ההחזר שלך, השתמש בכלי החזר שלי או באפליקציית IRS2Go לנייד כדי לבדוק את ההחזר שלך.

אם המדינה טרם עיבדה את החזרתך

תוכל להגדיר הודעת דואר אלקטרוני או הודעת SMS שתיידע אותך מתי זה המקרה. אנו נשלח אליך מכתב המסביר את ההתאמות שביצענו וכיצד הן ישפיעו על ההחזר שלך. לאחר שתגיש את החזר המס שלך, תוכנת המס שלך תשלח לך אישור שקיבלנו את החזר המס שלך.

במקרים כאלה, לא נקבל החזר כספי עד שהמסנן יגיב לבקשת המידע. אנו מעבדים קבצי החזרה באמצעות תוכנת מחשב, גם אם הם על הנייר.

אם אתה חייב כסף לממשלה מקומית, לבית משפט או לרשות ממלכתית אחרת בווירג'יניה, מס הכנסה וסוכנויות פדרליות מסוימות בארה"ב עשויים לעכב את ההחזר בחלקו או כולו לתשלום החוב.

תפריט נגישות