המלצות לעיצוב המטבח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

לפי אותו היגיון, הקודים וטכניקות העיצוב הקשורות לחלל המטבח הם הפתרונות לבעיות מהחיים האמיתיים. מה למדנו מהמטבח המסחרי. ההבדל בין מטבח מוצלח, יפה ונוח לשימוש נעוץ לרוב בעיצוב ארונות המטבח. מצאנו שהדגם הטוב ביותר לעיצוב אחסון מוצלח הוא מטבח מסחרי. מטבחים עומדים ישמשו בבתים מודרניים או רטרו, ותינתן פחות תשומת לב למראה המטבח המשולב החדש, אך ישולבו רכיבים ייחודיים ויוצבו זה לצד זה ליצירת עיצוב מטבח ייחודי.

הפיכת עיצוב המטבח שלך לצרכים היומיומיים שלך דורשת יותר מאשר רק בחירת גימורים ומכשירי חשמל יפים

אתה גם צריך לקבל החלטות עיצוב חכמות כדי ליצור חלל בטוח וקל לשימוש. הקפדה על פריסת המטבח היא בראש סדר העדיפויות, כי שאר החלל וחללים מים, חשמל, גז ושאר חללים יהיו תלויים בו.

אין תקציב נכון או לא נכון

אבל ידיעת התקציב שלך תקבע את סוגי המנות שתוכל להכין ותעזור להימנע מכאב נפשי. עם זאת, בעת עיצוב המטבח, אנו ממליצים לכם לרשום את הצרכים האישיים שלכם (ארון, שולחן איפור, אי למטבח וכו'), לבצע מידות, לשמור אותן בהישג יד ואז לדבר עם שני מעצבים קולינריים במקום צ'אט נגרים. אבל גם לשמור על מראה הבגדים התואמים שלך בשוקי פשפשים מקוונים, חנויות עתיקות ואפילו חנויות יד שניה. אם אתם זקוקים לייעוץ כיצד ליצור חדר מאורגן ומלוכד, יש לנו מדריכים רבים לתכנון עיצוב מטבח קטן, ותוכלו אפילו ליצור מטבח ביתי. בין אם אתם בונים בית חדש או משפצים תכנית קומה קיימת למטבח, מדריך תכנון זה יציג בפניכם את היסודות של עיצוב המטבח ויעזור לכם לקבל החלטות עיצוביות מושכלות עבור אלמנטים מרכזיים בחדר.
למידע מורחב אודות ברז מטבח מעוצב והמלצות לעיצוב המטבח נא לגלוש לאתר ishopy.co.il

בין אם אתה בונה בית חדש או משפץ תוכנית קומה קיימת במטבח

אתה יכול להשתמש במדריך התכנון שלנו כדי לקבל החלטות עיצוביות מושכלות עבור אלמנטים מרכזיים בחדר. ללא קשר לתוכנית המודרניזציה שלך, אנו נעזור לך בעיצוב מטבחים מקצועי. בהתחשב בגורמים הרבים של עיצוב מטבחים, ריכזתי כמה קווים מנחים בסיסיים שיעזרו לכם להחליט את אלמנטי עיצוב המטבח המרכזיים שהמשפחה שלכם תאהב. בלי קשר לתקציב, אענה על השאלות שנשאלתי אינספור פעמים לגבי עיצוב מטבחים.

המטבח

הוא גם החלל היקר והקשה ביותר לבנייה או שיפוץ. Amanda M. Amato מ- AMA Designs & Interiors מציינת שריהוט הוא ההשקעה החשובה ביותר במטבח. מבחינת מותגים, אחת האהובות על אמטוס היא Nobilia, איתה הם חולקים סטייל, איכות ופונקציונליות לרמה חדשה. מכשירי חשמל, אינסטלציה, רצפות ואפילו תאורה נכונה הם חשובים, אבל ריהוט הוא האלמנט שקובע יותר מכל את המראה והתחושה של המטבח.

כדי להתחיל לתכנן את המטבח שלך, בצע מדידות מדויקות של שטח הרצפה הפנוי ולאחר מכן הצב את האלמנטים העיקריים בהתאם להנחיות שלהלן. מעצבים ממליצים שבמטבח יהיה לפחות 158 אינץ' של משטח שמיש, הנחשב לכל תוחלת, כולל איים, שעומקם לפחות 24 אינץ' ולפחות 15 אינץ' של שטח מעליהם. המעצבים ממליצים על קו מנחה גס הכולל מינימום של 117 רגל של משטח וחזית למגירה עבור מטבחים קטנים, ומינימום של 167 רגל במטבח גדול (מעל 350 רגל מרובע). ללא קשר לגודל או הפריסה של המטבח שלך (L, Kitchen, U או Island), סכום כל הרגליים במשולש העבודה לא צריך להיות פחות מ-10 רגל או יותר מ-25 רגל.

המכונה לעתים קרובות משולש עבודה (או משולשים)

אתה רוצה להשיג זרימת עבודה המחברת את החלקים העיקריים של המטבח שלך מבלי להציב יותר מדי או להערם אחד על השני. משולש העבודה במטבח הוא קונספט עיצובי הממליץ למקם את שלושת אזורי העבודה החשובים ביותר - כיור, מקרר וכיריים - במשולש. משולש המטבח הקלאסי להלן הוא דוגמה טובה לתרגול עיצוב מיוחד. אף אחד מעולם לא איבד אישור או נכנס לכלא בגלל שלא הבין את המשולש הזה במטבח שלו.

הוא מגדיר את הכללים למטבחים המיועדים לשימוש על ידי אנשים עם מוגבלות. כיום, איגוד המטבחים והשירותים הלאומי מעדכן ומפרסם את תקני העיצוב הבסיסיים הללו. במקום זאת, הם פועלים יחד כדי להעניק למעצב המטבח - מקצועי או עצמאי - מגוון רחב של חופש עיצובי המגן על הבטיחות והבריאות, ומבטיח מטבח יעיל.

לפי סקר של NKBA, כמעט מחצית (47%) מאלה שמבקשים עזרה במטבח שלהם מסתמכים על ייעוץ אישי כדי למצוא מעצב. כאשר אתם מחפשים עזרה בעיצוב מטבחים, שקול לבקש ייעוץ אישי מאחרים.

אם אתה עובד רק במטבח ורוצה הדרכה מהשורה הראשונה

תהיה לך חוויה בלתי נשכחת עם מעצב מוסמך NKBA. מעצבים ואלו המעוניינים להפוך למקצוענים בעיצוב מטבחים וחדרי אמבטיה נהנים מחקירת בסיס הידע העצום הכלול בספריית המשאבים המקצועיים של NKBA. צוות העיצוב של Hello Kitchens מספק עיצובי מטבחים מותאמים ללקוחות, מקומיים ומרוחקים, עם מתכון לשיפוץ, הכולל שרטוטים מפורטים שהם יכולים להתקין בעצמם או לשכור קבלן שיעשה.

שכירת מעצב מקצועי יכולה לחסוך לך את העלות הכוללת של הקישוט ולעזור לך לבנות את המטבח שאתה מדמיין

ייתכן שאתה משתף פעולה עם מעצב נהדר בזמן שיפוץ המטבח. שוחחתי עם כמה מעצבי פנים ואנשי מקצוע בתעשייה כדי להבין את טכניקות שיפוץ המטבח הטובות ביותר שלהם.

ננסי שרבונאו מ-Charbonneau Interiors ממליצה להתחיל את הפרויקט במסלול הנכון, ללא קשר למטרת פרויקט השיפוץ. מטבח חדש הוא השקעה גדולה, ולא תרצו לעשות זאת כי הפרויקט הראשון לא לגמרי הצליח.

כאשר מעדכנים כיסוי למטבח

שקול אם ברצונך לבצע שינויים חומרים חדשים או לעשות מחדש עיצוב קיים. אבל אם אתה חושב ש-backsplash למטבח דורש יותר מסתם צבע, התחל בבחירת החומר שבו תרצה להשתמש עבור פרויקט המטבח החדש שלך. אם אתה רק מוסיף צבע, שקול לבחור מבין מגוון מרקמים כגון מט, סאטן או מבריק כדי להפיח חיים חדשים במטבח שלך. רעיונות שונים של סינרי מטבח יכולים להספיק אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם מהפך שלם.

שדרוג ה-backsplash למטבח שלך

הוא אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר לתת למטבח הישן שלך מראה רענן. זהו גם האזור הראשון שמשך את תשומת לבכם בעת שיפוץ מטבח מכיוון שא) אין שיפוץ מושלם ללא פאנל אחורי חדש, וב) זהו האזור הנפוץ ביותר/שימוש יתר במטבח. כשמתכננים תקציב, מעצבים מטבח חדש או משפצים, הסינר לפעמים מגיע בתחתית הרשימה. טעות נפוצה היא להתחיל פרויקט מטבח כדי לחסוך כסף; אם אתה עושה את זה לא נכון, זה באמת יכול לבזבז יותר כסף, זמן ואנרגיה.