מה הדגם הכי חדש של שואב אבק דייסון

Vacuum Cleaner 268179

הקדמה: מהו שואב דייסון ומדוע כדאי באמת לשקול כזה

דייסון היא חברה המייצרת שואבי אבק. הם ידועים בעיצובים החדשניים ובמוצרים האיכותיים שלהם.

הדגם החדש ביותר של שואב האבק Dyson הוא Dyson V8 Absolute. יש לו יניקה חזקה, והוא נועד להיות עמיד יותר מדגמים אחרים.
למידע מורחב בתחום של שואב אבק דייסון באפשרותך לגשת לאתר vacuums.co.il

ל-Dyson V8 Absolute יש יניקה חזקה, מה שאומר שהוא יקלוט יותר לכלוך מהשטיח שלך מאשר השואב הישן שלך, והוא נועד להיות עמיד יותר מדגמים אחרים, כך שלא תצטרך להחליף אותו לעתים קרובות כל כך.

שואבי אבק Dyson הם סוג של שואב אבק המשתמש בטכנולוגיית ציקלון. טכנולוגיית הציקלון משמשת ליצירת מערבולת אוויר עוצמתית שיכולה להסיר לכלוך ואבק מהשטיח.

הדגם החדש ביותר של שואב האבק Dyson הוא Dyson V10 Absolute. יש לו את אותן תכונות כמו דגמי דייסון האחרים, אבל יש לו גם תכונה חדשה בשם Radial Root Cyclone Technology. תכונה חדשה זו הופכת אותו לעוצמתי יותר מכל דגם אחר של Dyson והוא יוכל לנקות מהר יותר וטוב יותר מבעבר.

טכנולוגיית ה-Radial Root Cyclone היא חידוש חדש מבית דייסון שעוזר להפוך את זה לאחד השואבים החזקים ביותר בשוק כיום.

אילו Dysons חדשים יכולים לעזור לך לחסוך מקום בקומה שלך?

דייסון הייתה אחת החברות החדשניות בעולם. הם הציגו דגמים חדשים של שואבי אבק שיכולים לעזור לך לחסוך מקום על הרצפה שלך.

הדגם החדש ביותר נקרא Dyson Cinetic Big Ball Animal 2. זהו שואב אבק אלחוטי בעל מנוע חזק ועיצוב כדור גדול לתמרון קל. שואב אבק זה מושלם עבור אנשים שגרים בחללים קטנים, כמו דירות או מעונות. הוא מגיע גם עם מערכת פילטרים משודרגת שהופכת אותו אפילו יותר יעיל מהדגמים הקודמים של שואבי דייסון.

לדייסון היסטוריה ארוכה של חדשנות בשוק שואבי האבק. הדגמים החדשים שלהם נועדו לעזור לאנשים לחסוך מקום וזמן על הרצפות שלהם.

הדגם האחרון של שואבי האבק של Dyson נקרא V10 Absolute. זהו שואב אבק אלחוטי, קל משקל וחזק המסוגל לנקות שיער של חיות מחמד. יש לו גם מערכת אנטי-אלרגנית המסירה 99% מהאלרגנים מהבית שלך במעבר אחד בלבד.

ה-V10 Absolute מגיע גם עם תחנת עגינה חדשה המאפשרת לאחסן אותו זקוף ולהטעין אותו בו זמנית. זה מקל על אנשים שגרים בחללים קטנים או שיש להם חיות מחמד לנקות את בתיהם מבלי לתפוס יותר מדי שטח רצפה או לעמוס את החדרים שלהם בכבלים.

סקירת אבק אבק אלחוטית של Dyson V8 Absolute Cordless Stick

שואבי האבק של Dyson ידועים בשאיבה העוצמתית שלהם, ברעש נמוך ובגודל הקומפקטי שלהם. שואב האבק V8 Absolute Cordless Stick אינו יוצא מן הכלל.

שואב האבק האלחוטי של Dyson V8 Absolute הוא הדגם החדש ביותר בסדרת השואבים האלחוטיים של Dyson. זהו שואב אבק מקל עם כוס אבק ציקלון ללא שקית שניתן להסיר ולרוקן בקלות. חיי הסוללה בדגם זה נמשכים עד 60 דקות בטעינה בודדת שהיא ארוכה פי שניים מהדגמים הקודמים. ל-V8 יש גם סוללת ליתיום-יון הנטענת תוך שלוש שעות בלבד וניתן להשתמש בה גם בזמן הטעינה!

שואב האבק Dyson V8 Absolute Cordless Stick מגיע עם שני ראשים מתחלפים, אחד לעומק

Dyson V8 Absolute Cordless Stick Wireless Dust Review הוא הדגם החדש ביותר של שואבי האבק של Dyson. לדגם החדש הזה יש הרבה תכונות שהופכות אותו לשואב האבק הטוב ביותר בקטגוריה שלו.

דייסון ידועה במוצרים החדשניים והאיכותיים שלה כבר שנים. סקירת האבק האלחוטית של V8 Absolute Cordless Stick אינה יוצאת דופן. הוא עמוס בהרבה תכונות שהופכות אותו לשואב האבק הטוב ביותר בקטגוריה שלו. הדבר הראשון שתבחין כשתסתכל על המוצר הזה הוא שהוא אלחוטי ואלחוטי, מה שאומר שלא תצטרך לדאוג למעוד על כבל או להסתבך בחוטים בזמן שאתה שואב את הבית שלך. זה מגיע גם עם לוח בקרת LCD מגע על הידית, מה שמקל מאוד

תפריט נגישות