סקירה על תרופות סבתא לכאב ראש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הג'ינג'ר הוא תרופה ביתית להקלה מיידית. עיסוי ראש מסייע בהפגת מתח בשרירים ומשפר את זרימת הדם. זהו טיפול יעיל נוסף לכאבי ראש. עיסוי הוא תרופה נהדרת לכאבי ראש שניתן להשתמש בה כמעט בכל מקום.

על פי מחקר ראשוני

עיסוי קבוע יכול לעזור להקל על מתח וכאב אצל אנשים עם כאב ראש מתח כרוני. מדיטציה, לרבות ישיבה בתנוחה נוחה והתאמת הנשימה עד שתרגיש רגוע, יכולה לסייע בהפגת מתחים הנגרמים מכאבי ראש. זה עשוי גם להיות מועיל לשפשף את הרקות בתנועות סיבוביות או לעסות את הצוואר והכתפיים במרץ כדי להקל על המתח. רמות נמוכות של מגנזיום בדם קשורות בדרך כלל לכאבי ראש, במיוחד אצל נשים, במיוחד מיגרנות וכאבי ראש הקשורים למחזור החודשי.

מחסור במגנזיום

שהוא מינרל חיוני, עלול לגרום להילה של מיגרנה או למיגרנה של הווסת. מגנזיום יכול לשמש הן לטיפול חריף בכאבי ראש והן למניעת כאבי ראש כרוניים מרובים. מחקרים הראו כי נטילת תוספי מגנזיום יכולה לעזור להפחית את תדירות המיגרנות אצל אנשים מסוימים.

תרופות צמחיות למיגרנות

אם אתה אחד ממיליוני האמריקאים עם מיגרנות, אתה יודע שיש בזה יותר מסתם כאב ראש. אמנם ישנם מזונות טבעיים ועשבי תיבול שיכולים לעזור עם כאבי ראש, אבל יש כאלה שמחמירים את זה. רגישות למזון יכולה להיות גורם עיקרי לכאבי ראש חוזרים, ולכן חיפוש אחר אסוציאציות למזון ביומן כאבי ראש יכול לעתים קרובות לעזור לך למצוא את האשם.
למידע מורחב בנושא של סקירה על תרופות סבתא לכאב ראש ותרופות סבתא לכאב ראש כדאי לגשת לאתר trufotsavta.co.il

ייתכן שתוכל למנוע כמה כאבי ראש והתקפי מיגרנה על ידי הימנעות מטריגרים שיכולים לגרום להם

שימו לב ששינה מוגזמת או הפרעות שינה משמעותיות עלולות לגרום לכאבי ראש. זה נוטה לעבוד בצורה הטובה ביותר עבור מיגרנות וכאבי ראש מתח, אבל יכול להחמיר כאבי ראש מקבציים (עם כאבי יריות סביב העיניים). אכלו מזון בריא באופן קבוע, שכן ירידה ברמת הסוכר בדם עלולה לגרום לכאבי ראש.

אם אתה מקבל כאב ראש

הימנע מכל המכשירים, כולל טלפונים, מחשבים ניידים וטלוויזיות. אם יש לך כאבי ראש כרוניים או חזקים, פנה לרופא. אם אתה נוטל לעתים קרובות תרופות קצרות טווח עבור כאבי ראש או תסמינים אחרים, שוחח עם הרופא שלך לגבי הפניה למומחה כאבי ראש שיכול לזהות טיפולים ושינויים באורח החיים או בהתנהגות שלך שעשויים לעזור להקל על הסימפטומים שלך. תוך הפחתת התלות בתרופות חירום.

אנשים רבים פונים למשככי כאבים ללא מרשם

כדי להקל על כאבי הראש, אך ניתן להקל על כאב הראש ללא תרופות. לדוגמה, טכניקות הרפיה, אקופרסורה או קומפרסים חמים הם כולם תרופות ביתיות שיכולות לעזור בניהול תסמיני כאבי ראש ולתת קצת הקלה. תרופות טבעיות כמו אקופרסורה וצמחי מרפא משמשים כבר מאות שנים להקלה על כאבי ראש.

אם תרופות טבעיות לכאבי ראש אינן עובדות עבורך

חשבו על כל גורמי אורח חיים שעשויים לתרום לכך. אולי אתה תוהה אם יש לך דפוסי מיגרנה או טריגרים שאתה יכול לזהות לפני שתחליט על טיפולים בצמחי מרפא. ניהול יומן מיגרנה, במיוחד כאשר אתה מתחיל לחלות, יכול לעזור לזהות טריגרים לכאבי הראש שלך כדי שתוכל להימנע מהם.

משככי כאבים עם מרשם

עשוי להידרש אם כאב הראש אינו מגיב לתרופות ללא מרשם. אחת התרופות הנפוצות ביותר למיגרנה, במיוחד אלו המתוארות כ"מכות את הראש בפטיש"; הכאב מוקל כאשר האדם שוכב לבדו בחדר חשוך ושקט; מיגרנות אלו יכולות להיות קשורות גם למחזור וגם לאבל ולהחמיר באמצע היום; תרופה זו היא הטובה ביותר לילדים שנראים חיוורים וחשים בחילה, עצבים ורגש. "לכאב ראש עם כאב קורן שמתחיל באזור אחד ומתפשט לאחר, כמו מיגרנה, ניתן למרוח קומפרסים קרים על מקום הכאב", אומר מייקל דיווין, MD, מתמחה ורופא גריאטר ב-Devine Concierge Medicine, א. מרפאה ראשונית בפילדלפיה.

יש אנשים שמוצאים שמריחת קומפרס קר או חם על הראש מרגיעה ועוזרת להקל על כאבי מיגרנה

הפעלת חום יכולה לעזור להקל על כאבי ראש מתח או להקל על הכאב במהלך התקף מיגרנה, על פי Mayo Clinic. אמבטיה חמה יכולה לעזור לך להירגע וגם להפחית כאבי שרירים שיכולים לתרום לכאבי ראש מתחים. זה אולי לא נשמע כמו רעיון טוב, אבל קפה חזק יכול להפחית את נפיחות כלי הדם ועשוי להקל על כאבי ראש.

מגנזיום נמוך הוא טריגר פוטנציאלי נוסף לכאבי ראש, ולכן סודה או מיץ פירות רגיל יכולים להזיק יותר מאשר לעזור. אי שתייה מספקת של מים היא טריגר ידוע למיגרנות וכאבי ראש, ומספיק קצת התייבשות כדי לעורר כאב ראש.

למרות שאנשים רבים מסתמכים על נוסחאות טיפול לטיפול בכאבי ראש

כמה תרופות ביתיות תמיד הוכחו כיעילות. אנו מביאים לכם תרופות ביתיות שיעזרו לכם להחלים במהירות ולסייע במניעת כאבי ראש. אחד הגורמים השכיחים לכאבי ראש ואף למיגרנות הוא מחסור במים בגופנו. תרופות ביתיות אלו לכאבי ראש נותנות לך מגוון אפשרויות להקלה על כאבי ראש, ורבות מהן הן בחינם או לא יקרות. תכנית טיפולים מקיפה הכוללת הרפיה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ותרופות יכולה להיות יעילה מאוד בהפחתת תדירות ועוצמת כאבי ראש מתחים.

ניתן להשתמש בדיקור סטנדרטי וגם בדיקור ללא מחטים לטיפול בכאב ראש חריף וכן באסטרטגיה למניעת כאב ראש כרוני

מחקרים אחרים מצביעים על כך שדיקור סיני משמש בצורה הטובה ביותר כטיפול מונע לכאבי ראש מתח וכי אלקטרואקפונקטורה יעילה יותר מדיקור ידני. מחברי המחקר מצאו כי דיקור סיני הוא טיפול יעיל עבור אנשים עם מיגרנות, אם כי הם ציינו כי גורמים אחרים עשויים לשחק תפקיד גם כן. בנוסף, החוקרים בדקו 9 מחקרים שבדקו טיפול כירופרקטי ללחץ או מיגרנות ומצאו כי הוא פועל כתרופה למניעת כאבי ראש אלו.

מחקר ראשוני מצביע על כך שזה עשוי להקל על הכאב ולאפשר לאנשים עם מיגרנות לקחת פחות משככי כאבים

עם זאת, לא כל המחקרים מסכימים עם זה, ולא נחקר האם זה יכול למנוע או לרפא כאבי ראש מתחים. קדחת שימשה באופן מסורתי לטיפול בכאבי ראש, וכמה מחקרים מתוכננים היטב הראו שזה יכול לעזור למנוע ולטפל במיגרנות. סקירה קלינית הראתה כי קדחת חום עשויה להועיל לא רק למיגרנות קלאסיות וכאבי ראש מקבציים, אלא גם לכאבי ראש קדם-וסתיים, וסתיים ואחרים.