עבודה בדרום אמריקה

אם אתה יכול לבצע את העבודה מכל מקום, אז כדאי לנצל את ההזדמנויות האלה. אני מציע לך לנסות את אתר הדיור כדי לקבל בקלות הזדמנויות רבות ושונות, כמו גם קבוצות פייסבוק גולים, שהן אוצר של משרות זמניות בבואנוס איירס.

באופן כללי

אשרת תייר מספיקה לתוכנית חילופי עבודה בדרום אמריקה. כדי לקבל ויזת תייר לעבודה בדרום אמריקה, עליך להיות אזרח במדינות המפורטות בין הגילאים 18 ל-30 ולשאוף לשהות במדינה עד שנה. אם עבדת כחוק בדרום אמריקה במשך מספר שנים, או שהייתם מגורים זמנית כפנסיונר או משקיע, בדרך כלל אתם זכאים להגיש בקשה לתושבות קבע. כדי לעבוד צריך ויזת עבודה (בהתאם להצעת העבודה) או מגורים קבועים.

אם אתה מבקר במדינה בדרום אמריקה ומוצע לך עבודה

לא תוכל להגיש בקשה לאישור עבודה ולשנות את הסטטוס שלך בזמן שהותך בארץ. ייתכן שתצטרך לחזור הביתה מוקדם ולהגיש בקשה לאשרת עבודה בקונסוליה המתאימה במדינתך. אשרת עבודה לפני הגשת בקשה לאשרת עבודה נדרשת הצעת עבודה או חוזה עבודה חתום על ידי מעסיק פוטנציאלי. לחלופין, אם עבדת זמן מה בבנק גדול בארץ הולדתך, בדרך כלל יש מקום לרילוקיישן.

אפשר לקבל כאן משרה פיננסית

אך אנא זכרו שאם אתם רק מתחילים בעבודה זו, עבודה באמריקה הלטינית לא תעניק לכם יתרון תחרותי. אם יש לך תואר ראשון במימון, כלכלה, חשבונאות או דומה, אולי תתאים לך למצוא עבודה באמריקה הלטינית. אם אתה רוצה להגדיל את ההכנסה שלך ולטייל בו זמנית, תשמח לדעת שמדינות וערים בדרום אמריקה מספקות לגולים מגוון רחב של הזדמנויות עבודה.

אם יש לך את התואר והניסיון ההנדסי הרצויים

אתה יכול לצפות לשכר טוב וביטחון תעסוקתי בערים באמריקה הלטינית. קל למצוא עבודה בבר, אכסניה ומורה לאנגלית. צ'ילה היא גם מקום מצוין למצוא בו עבודות חוצות מיומנות יותר כמו מדריך סקי, דיג או מדריך הרים, כך שחופשת העבודה שלך בדרום אמריקה מציעה אפשרויות רבות. למטיילים המחפשים עבודה בצ'ילה, תמצאו הזדמנויות רבות ללא ספק במדינה המפותחת ביותר בדרום אמריקה.

בין אם אתה מחפש לעבוד כמנהל עבודה או מפקח

מציאת עבודה בתעשייה זו אינה קשה שכן היבשת היא ביתם של עתודות ענקיות ויצרני מינרלים. מערכת הבריאות במדינות רבות בדרום אמריקה מצוינת; לכן, מציאת העבודה הנכונה כרופא או אחות אינה קשה. התמחויות והתמחויות רפואיות בדרום אמריקה מציעות מגוון הזדמנויות למתנדבים המתעניינים ברפואה וברווחת תושבי המדינה. לאנשים שלוקחים שנת חופש, לומדים משפטים או תחומים הקשורים לזכויות אדם באוניברסיטה, או מחפשים לעשות הפסקת קריירה שמרחיבה את אופקים, התמחות במשפטים או בזכויות אדם בדרום אמריקה מציעה חילופי תרבות ייחודיים שישפרו את קורות החיים שלכם לשפר את הסיכויים שלך בתחומים תחרותיים מאוד אלה.

התמחות בעיתונאות בחו"ל בדרום אמריקה

היא דרך מצוינת להבין כיצד מדיה בינלאומית פועלת בסביבה תרבותית חדשה. התמחות בזכויות אדם בחו"ל בדרום אמריקה היא דרך מצוינת לשנות את חייהם של אחרים תוך רכישת ניסיון עבודה בינלאומי יקר ערך. עבודה וטיול בדרום אמריקה היא הזדמנות מצוינת ללמוד על היבשת הייחודית הזו, המדינה, הטבע והאנשים שיצרו אותה. בדרום אמריקה יש נופים ותרבות מרתקים, והיא אחד היעדים הטובים ביותר לעבודה בחו"ל.

בדרום אמריקה יש יותר מ-100 אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו, כמו הפארק הלאומי איגואסו בברזיל, איי גלפגוס, הפארק הלאומי הקרחון של ארגנטינה, ומאצ'ו פיצ'ו של פרו, אבל עדיין יש הרבה מקומות ששווה לחקור.

לעידן הקולוניאלי הייתה השפעה גדולה על האדריכלות הדרום אמריקאית, עם ערים כמו סנטיאגו בצ'ילה, אנטיגואה בגואטמלה וקיטו באקוודור, כמו גם מונומנטים מדהימים ומבנים מודרניים שכדאי לראות בדרום אמריקה.

ב-Worldpackers

תמצאו אכסניות, אתרי קמפינג, ארגונים לא ממשלתיים ועוד הרבה ברחבי היבשת. למד על המאפיינים שלהם, קרא עובדות מעניינות ולמד עוד על כמה מהתחומים החשובים ביותר של ההתנדבות, שבהם מדינות שונות זקוקות לתמיכה. לעתים קרובות אנו הופכים את החלק הקשה ביותר בתכנון התנדבות בחו"ל לפשוט יחסית, ומספקים מידע מדויק על כמה מתוכניות ההתנדבות הזולות והטובות ביותר בחו"ל במרכז ודרום אמריקה.

אתרים כמו AngelList הם אחד מאתרי הסטארט-אפ הגדולים ביותר לחיפוש עבודה

ומהווים משאב מצוין למציאת משרות בבית ובחו"ל. לבסוף, אתה יכול גם לחפש פורטלי עבודה מקומיים בכל מדינה. למרות שתושבים רבים יכולים להיות עצמאיים ולעבוד אך ורק עבור עצמם ועבור משפחותיהם, עדיין קיימות הזדמנויות רבות להתמחות פוטנציאליות עבור תיירים זרים.

בניגוד למרכז אמריקה והאיים הקריביים

רוב מדינות דרום אמריקה לא אימצו תמריצי מס אטרקטיביים ופשטו את חוקי ההגירה כדי למשוך באופן פעיל תושבים זרים. אפשרויות אחרות אם אתה אוהב מדינה בדרום אמריקה אבל אין לך את הכספים או המעמד החוקי כדי לקבל אשרת שהייה, אתה עדיין יכול לשהות בה באופן חוקי כתייר במשך שלושה עד שישה חודשים בכל שנה. תקופת תוקפו של אישור עבודה היא בדרך כלל שנה עד שלוש שנים וניתן לחידושו.

משרות מארחים רבים מציעים למתנדבים חדר ופנסיון חינם בתמורה למספר שעות עבודה ביום, בדרך כלל חמישה ימים בשבוע. אני משתמש באתרים כמו WorkAway כדי למצוא מקומות להחלפת עבודה כשאני נוסע, עובד רק בתמורה לחדר ופנסיון.

כשנסעתי לדרום אמריקה בפעם הראשונה, לא היה לי מושג שאהיה מעורב בעבודה או בכל עבודה אחרת. בין הגולים הרבים החיים באמריקה הלטינית, הופתעתי באופן קבוע לגלות באילו תעשיות הם עובדים.

חברות מפוקפקות רבות

במיוחד אלו העוסקות בפיננסים, עושות עסקים במדינות כמו אמריקה הלטינית מסיבות שאני בטוח שאתה יכול לנחש. זה נכון... עם זאת, האינטרנט הוא עדיין אחת האפשרויות הטובות ביותר למי שמחפש לגור באמריקה הלטינית. אם אתה בסדר עם הכנסה של 2,000 עד 4,000 $ בחודש - די והותר הכנסה עבור רוב אמריקה הלטינית - תמצא דרכים רבות לעשות זאת באינטרנט.

תוכלו לחוות את התוצאות של עבודה קשה ולהבין כיצד התרבות הדרום אמריקאית משפיעה על המוצרים הגדלים על האדמה

נוסעים שנוסעים לדרום אמריקה לבדם ימצאו הזדמנויות רבות לפגוש ולתקשר עם מקומיים, אבל Workaway מספקת גם הזדמנויות רבות לזוגות, חברים, משפחה וקבוצות. עם זאת, מטיילים שרוצים ליצור קשרים הדוקים יותר עם המדינה המארחת ובאמת לעשות שינוי, ימצאו את ההזדמנות המושלמת לעשות זאת על ידי הצטרפות ל-Workaway.

תפריט נגישות