פסיכוגריאטר מומלץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

פסיכיאטר בעל ידע נרחב, גם אם הוא יודע באופן אינסטינקטיבי מה יכול לקרות למטופל, ישקול מגוון רחב למדי של אפשרויות אבחון לפני שיקבע. כך למשל, לפסיכיאטר כזה תהיה הבנה לא רק של היתרונות והסיכונים הפוטנציאליים, אלא גם במגבלות של טיפול תרופתי, פסיכותרפיה, רפואה אלטרנטיבית ושינויים באורח החיים בטיפול במצבים השונים בהם הוא מטפל.

בהסכמתך

הפסיכיאטר עשוי לשוחח עם ספק שירותי הבריאות שלך אם הם יכולים לעזור למצבך, כגון המלצה על בדיקות אבחון או תרופות מבוקרות שאינן ניתנות למתן מרחוק. במהלך ביקורך, הפסיכיאטר שלך יוכל לדון איתך במצבך, ולגבי פלטפורמות המספקות שירותי בריאות נפשית מקיפים, לאבחן ולרשום תרופות. לכן, אם הביטוח שלך אינו מספק כיסוי הולם לפסיכיאטר שאתה רוצה לראות, אתה תמיד יכול להתייעץ עם הפסיכיאטר הזה.

לכן

אנא הביאו עמכם את תכנית הטיפול המומלצת על ידי הפסיכיאטר הכללי או אפילו ספק שירותי הבריאות שלכם. נקודת ההתחלה הטובה ביותר היא רופא משפחה, שיוכל לספק לך תוכנית טיפול נפשית ולהפנות אותך לפסיכיאטר. אם אובחנת עם הפרעה נפשית המשפיעה על בריאותך הכללית, מומלץ לפנות לפסיכיאטר פעם בשבוע.

פסיכיאטרים מבינים מחלות גופניות ונפשיות ויכולים לרשום תרופות. פסיכיאטרים מעריכים את הסימפטומים הנפשיים והפיזיים שלך ועובדים איתך לפיתוח תוכנית טיפול. פסיכיאטרים מורשים לאבחן ולטפל במחלות נפש ובבעיות נפשיות.
כדי לשמוע פרטים נוספים אודות פסיכוגריאטר מומלץ מומלץ לגלוש לאתר liatholding.com

כיצד למצוא פסיכיאטר טוב לדיכאון מומחי בריאות הנפש מתמקדים בתנאים ובסוגי הטיפול שהם מספקים

מצא פסיכיאטרים טובים לילדים ומשפחה. פסיכיאטרים של ילדים ונוער מתמחים בפסיכיאטריה כללית, אך מקבלים גם הכשרה נוספת בבריאות הנפש של ילדים ובני נוער.

בנוסף לאבחון מצבים נפשיים, הם יכולים גם לרשום תרופות ולספק פסיכותרפיה. הם יכולים לספק טיפול מותאם אישית ולרשום תרופות גנריות למצבי בריאות הנפש, למעט חומרים מבוקרים כמו Adderall, Ativan, Concerta, Klonopin, Ritalin, Vyvanse, Valium, Xanax ו-Suboxone.

באמצעות RANZCP

הם קיבלו הכשרה מקיפה לספק את הטיפול הטוב ביותר בחולים, לעבוד עם אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות למען המטופלים, לפעול עם הסטנדרטים המקצועיים והאתיים הגבוהים ביותר, ולערוך מחקר לשיפור בריאות הנפש ובריאות הנפש הַנהָלָה. לְשָׁרֵת. בארצות הברית, פסיכיאטר חייב להשלים בית ספר לרפואה ולהיות מוסמך על ידי המועצה האמריקאית לפסיכיאטריה ונוירולוגיה כדי להתאמן כחוק בבית חולים או לפתוח מרפאה פרטית.

פסיכיאטר

הוא איש מקצוע רפואי שמעריך ומטפל בחולים עם בעיות נפשיות. פסיכיאטרים עובדים לעתים קרובות בשיתוף עם מטפלים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות כדי לענות טוב יותר על הצרכים הנפשיים והרגשיים של המטופלים. פסיכיאטרים עובדים עם מטפלים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות כגון פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, עובדים סוציאליים ואחיות פסיכיאטריות כדי לספק את הטיפול הטוב ביותר למטופל. על פסיכיאטרים מוטלת אחריות לקדם את בריאותם של יחידים ושל החברה בכללותה, ולוודא שטיפול נפשי יינתן באופן שימנע סטיגמה ואפליה.

כן

פסיכיאטרים יכולים לייעץ למטופלים שלהם ולרשום תרופות לבעיות נפשיות. פסיכיאטרים עשויים להציע לפעמים ייעוץ או ריפוי בדיבור, כמו פסיכולוג, אבל המטרה העיקרית של מטפלים פסיכיאטריים רבים היא לזהות מחלות של מטופלים ולאחר מכן לגבש תוכנית טיפול שעשויה לכלול תרופות או לא. רוב הביקורים הפסיכיאטריים כוללים מידה מסוימת של דיון ותשומת לב למצבו של המטופל, כך שהפסיכיאטר יוכל להבין את צרכי המטופל ולזהות בהצלחה את המחלה או ההפרעה.

לפסיכיאטרים כלליים אולי יש הסמכות מיוחדות בתחומים אלה

אך הם מעדיפים להציע את שירותיהם לקבוצה רחבה יותר של חולים. רופאים מומחים מטפלים לרוב במקרים מורכבים יותר; יש להם ידע ספציפי יותר בתחום כה קטן כמו פסיכיאטרים בסמים. אולי יש להם פסיכיאטרים שיכולים לייעץ או לעזור לך למצוא מישהו שמתמקד בבעיה שלך. אתה יכול גם להתקשר לאחיות פסיכיאטריות בסן אנטוניו מכיוון שהן משויכות בדרך כלל לרשת בריאות הנפש באזור שלך (סן אנטוניו).

רופאים אלו עובדים בבתי חולים

אך בדרך כלל יש להם גם פרקטיקה פרטית. הם יכולים להעריך אותך, לרשום תרופות ולפנות לרופא. פסיכיאטריה הניתנת על ידי רופאים באמצעות אמוול אינה כוללת פסיכותרפיה, אך אם טיפול בדיבור והתנהגות מועיל למצבך, הפסיכיאטר שלך עשוי להפנות אותך ליועץ מקוון או פסיכותרפיסט ברשת אמוול.

פסיכיאטרים של אמוול יכולים לרשום תרופות להפרעות נפשיות שאובחנו לפי הצורך

פסיכיאטרים גריאטריים מתייעצים לעתים קרובות עם ספקי שירותי בריאות אחרים כדי לקבוע כיצד בעיות בריאותיות אחרות או תרופות משפיעות על בריאותו הנפשית של המטופל. פסיכיאטרים גריאטריים מתמחים באבחון וטיפול בבעיות הנפש השכיחות ביותר של חולים קשישים, כגון דמנציה, דיכאון, חרדה, התמכרות לסנילית וסכיזופרניה. פסיכיאטרים גריאטריים הוכשרו לעזור לחולים עם בעיות אלו והפרעות נפשיות, כגון דיכאון, חרדה, הפרעה דו קוטבית, סכיזופרניה והתעללות באלכוהול/סמים, שיכולים להופיע בכל גיל.

בתוכניות אלו

על פי האגודה הפסיכיאטרית האמריקאית, בתוכניות אלו, פסיכיאטר מפקח בדרך כלל על הטיפול הן מקומי והן באמצעות בדיקות סדירות עם אחיות ורופאים ראשוניים. חלק מהרופאים מעורבים גם בסוג חדש של טיפול נפשי הנקרא טיפול משותף, שבו הם עובדים עם פסיכיאטר, אחות או פרמדיק כדי לעזור במשרד של מטפל. הניסיון שלנו חשוב כי אנחנו יכולים לעבוד עם פסיכיאטרים כדי לטפל בניהול כללי יותר של בריאות המטופל, ואנחנו יכולים לעבוד עם רופאים ראשוניים כדי להציע טיפול נפשי שהם מרגישים שאין להם זמן לספק, כפי שהם הייתי רוצה . ...

פסיכיאטרים חוקרים את המוח האנושי יותר לעומק ואת אופן פעולתו של המוח

ולרוב משתתפים בקורסי פרמקולוגיה המתמחים בתרופות הקשורות לטיפול בהפרעות נפשיות. פסיכיאטרים ב-Talkspace יכולים לעזור למטופלים עם מגוון הפרעות נפשיות, כולל חרדה, דיכאון, הפרעות מצב רוח והפרעות אובססיביות-קומפולסיביות. הם עוזרים לאנשים עם בעיות נפשיות כמו סכיזופרניה, דיכאון, הפרעה דו קוטבית, הפרעות אכילה והתמכרות. פסיכיאטרים של Rethink My Therapy מטפלים ומטפלים באנורקסיה, חרדה, הפרעה דו קוטבית, בולימיה, ליקוי קוגניטיבי, דיכאון, נדודי שינה, התקפי פאניקה, הפרעה טורדנית-קומפולסיבית, הפרעת חרדה חברתית, הפרעת דחק פוסט טראומטית והפרעת חרדה כללית.

זה יכול להיות מועיל אם יש לך בן משפחה או חבר מהימן שיש לו ניסיון עם פסיכיאטר והוא יכול להמליץ טוב על סמך הטיפול שלו

נקודת מוצא כאשר מחפשים פסיכיאטר שאל מטפל או איש מקצוע אחר בתחום הבריאות. אם זו הפעם הראשונה שאתה מבקש טיפול נפשי, מומלץ שתדבר עם רופא אם יש לך.