רקע לכרטיס ביקור

למעשה, נדרשים 2,000 כרטיסי ביקור כדי להגדיל את מחזור החברה ב -3%. מתוך 270,972,660 כרטיסי ביקור המודפסים מדי יום, 88% נזרקים תוך פחות משבוע. זה לא בגלל שכרטיסי ביקור הם אמצעי שיווקי לא יעיל.

ניתן לעצב כרטיסי ביקור מקצועיים ללא עלות עם Fotor

יצרנית כרטיסי ביקור מקוונת. עבור אל Fotor והתאם אישית את כרטיס הביקור שלך בכמה דקות בלבד. תוכלו לבחור בין עיצובים של כרטיסי ביקור עם תמונות, אלמנטים גרפיים, גבולות, תבניות פשוטות לכרטיסי ביקור, טקסט צבעוני ורקעים לבנים.

התחל בחיפוש אחר תבנית כרטיסי הביקור המושלמת עם Envato Elements ובחר באלפי עיצובים מודרניים ומדהימים. קרא את הבלוג הזה כדי ללמוד עוד על שתי דרכים להציב את הלוגו שלך בתבניות כרטיס ביקור.

כלי יצירת הלוגו עשה זאת בעצמך מקל על יצירת ורכישה של לוגו חדש. אם אינך משתמש בתוכנית Logomaker כדי ליצור את הלוגו שלך, אתה זקוק רק לקובץ JPG קטן שתוכל להוסיף לכרטיס שלך.

פתח מסמך חדש ובחר את תבנית כרטיס הביקור הזמינה ב- Word. צלמו את הנושא שלכם והשתמשו בתמונת התבנית בתוכנת עיצוב התמונות ליצירת טפט. ייתכן שתרצה להסיר את פריסת הרקע ולהחיל את אפשרויות ההצללה והמילוי כדי לרענן את המראה.

יש סרגל כלים קופץ לגישה לאפשרויות ההצללה ושורת פקודה לגישה לאפשרויות צורה ומילוי. חלק מהאפשרויות כוללות צבעים מונוכרום או רקע לבן פשוט שיעזור להדגיש גרפיקה וטקסט בפריסה.

2021

הוא אחד הטרנדים הבולטים ביותר בכרטיסי ביקור המופיעים במערבלים ברשת, כרטיסים בצבע כהה עם שיפועים מרובי צבעים. דבר משותף לרבים מהעיצובים הללו הוא אלמנטים אטומים כמו טקסט וגרפיקה. זה יוצר רקע מרתק שממנו יכול לקפוץ שם חברה.

יש שיגידו ששחור

הוא צבע עצוב ומשעמם, אך הוא עדיין העיצוב הנפוץ ביותר של כרטיסי הביקור של ימינו על ידי מעצבים גרפיים. שוורץ משדר מקצועיות, כוח ואמון - שלוש תכונות שכל חברה שואפת להן בפרויקט. לאחר שסיימת ליצור את הלוגו שלך, זה טבעי שתרצה להתהדר בו. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות בלי לנגוס בגדול מתקציב השיווק שלך כדי להציג את הלוגו החדש שלך ללקוחות שלך מבלי לבזבז הרבה כסף.

תבנית כרטיסי הביקור מדפי Word עבור מעבדי Word של Apple מאפשרת לך ליצור ולהדפיס כרטיס ביקור זול עם הלוגו החדש שלך

אם אתה משתמש בעיצוב כרטיסי ביקור של השירותים שלך ואתה עובד עם מעצב גרפי מקצועי כדי ליצור את כרטיס הביקור האולטימטיבי עבורך. פרויקט נהדר נוסף של כרטיסי ביקור הוא עבודת העיצוב המדהימה המשלבת הדפסת מכונות נייר מסורתיות עם טכנולוגיית דפוס דיגיטלי מודרנית.

עדיף להתחיל במחקר קטן

כדי שתדעו איפה לשים כרטיס ביקור. אספו תבניות של כרטיסי ביקור אמיתיים שתוכלו להשתמש בהן כהשראה ותוכלו למצוא גלריות עיצוב מקוונות רבות כמו Behance כדי לחקור אחת מהן. אתה יכול לקחת על עצמך כל רעיון שתרצה, אבל לחשוב על כללי העיצוב ולהפוך אותו למשהו שאתה יכול לעבוד איתו.
למידע נוסף בנושא של רקע לכרטיס ביקור כדאי לבקר ב- digitalbcard.co.il

לדוגמא, אם אתה בונה, ניתן להצמיד סרגל לאורך הקצוות. חנות פרחים בוחרת דוושת ורדים כתמונת רקע לכרטיס הביקור שלה.

כשאתה מוסיף תמונה לכרטיס ביקור

אתה יכול לבטא דברים מסוימים שמילים לא יכולות. לדוגמא, אתה יכול להשתמש ברקע צילום כדי להציג את עבודת הלקוחות שלך, או דיוקן כדי להזכיר ללקוחות פוטנציאליים שהוא בעל כרטיס. אתה יכול גם להשתמש בתבנית כזו כדי להוסיף הפניות ללקוחות או שם אישי.

אם אתה רוצה להיות יצירתי ולעצב כרטיס ביקור משלך

אתה יכול להשתמש בספק כרטיסי ביקור מקוונים כמו PlaceIt. יש לך אלפי תבניות תבניות כרטיסי ביקור שתוכל להשתמש בהן כנקודת המוצא לעיצוב כרטיסי ביקור. אם אתם מחפשים תבנית כרטיסי ביקור מקצועית, יש לנו הרבה דרכים יצירתיות לגלוש.

דרך נוספת להוסיף סרטון בגב כרטיס הביקור שלך

היא באמצעות קישור קוד QR. לדוגמא, התבנית לכרטיסי ביקור חברתיים מציגה מציין מיקום נחמד לקודי ה- QR. לא בטוח אם זה היה המקרה לפני כמה שנים, אבל וידאו מנגן בכרטיסי ביקור והוא כיום צבע נפוץ בכרטיסי ביקור מודפסים.

בחלק מהמקרים, קטע הגזירה מקל על האחיזה והצמדת הכרטיס למחזיקי מפתחות או שרוכי שרוך. עבור אחרים, הוא מונח על שרוול הכרטיס כדי להבדיל את צבע הכרטיס, ומספק לא רק שכבת מגן, אלא גם שיא חמקני חצוף.

ריכזנו עבורכם כמה מהטרנדים המעניינים ביותר בכרטיסי ביקור של שנת 2021 עבור השיווק והמותג שלכם

לקיחת טיפוגרפיה לגבהים חדשים בעיצוב הדפוס היא אחת ממגמות כרטיסי הביקור הפופולריות ביותר השנה, כאשר הטקסט הופך לניסיוני עוד יותר.

הימור בטוח כי פגישות זום יבוטלו עקב COVID-19 בארה"ב. כפי שאתה אולי יודע, לא רק נוכחות הזום שלך היא נקודת מגע של המותג. מדובר על רושם על הקהל שלך, ותכונות רקע וירטואליות הן הזדמנות לגרום לרושם להיחשב.

תפריט נגישות