עיצוב גינה – השימוש בריהוט גן לעיצוב גינה

עיצוב גינה – השימוש בריהוט גן

השימוש בריהוט גן בגינות הוא נפוץ מאוד, רובינו רוצים לשבת בגינה שלנו והריהוט מאפשר לנו לעשות זאת. ריהוט גן הוא בעצם רהיטים מיוחדים שמותאמים לתנאים החיצוניים ומיועדים לשימוש חיצוני – בגינה או במרפסת. ריהוט גן עשוי מחומרים ייחודיים ההופכים אותו לעמיד בתנאי מזג האוויר ועוזרים לשימורו. השימוש בריהוט גן לישיבה בגינה הוא לא השימוש היחיד שלו, ריהוט גם משמש אותנו גם לעיצוב גינה, לצרכים דקורטיביים ועיצוביים מגוונים. ניתן למצוא שלל סוגים של ריהוט גן שיתאים לצרכים שונים וכן שלל עיצובים, סגנונות וצבעים של ריהוט שיתאימו לעיצוב גינה. שילוב הריהוט מבחינת השימוש הפונקציונלי שלו בגינה וכן מבחינת המראה העיצובי שלו ישדרג את הגינה ואת האווירה בה וכן ישדרג את חווית הישיבה שלנו בגינה. בעת הבחירה בריהוט גן לגינה שלנו חשוב להתייחס לשני דברים חשובים, סגנון הריהוט והמטרה שלו בגינה.

עיצוב גינה – השימוש בריהוט גן לעיצוב מראה הגינה

התאמת הריהוט מבחינת הסגנון שלו והעיצוב לעיצוב גינה או להפך התאמת עיצוב הגינה לסגנון הריהוט היא חשובה מאוד, סגנון הריהוט משפיעה רבות על גנון עיצוב הגינה והפך , בכך הוא קובע את האווירה בגינה. בחרו בריהוט בצבע שתואם את הצבעים הדומיננטיים בגינה או צבעים ניטרליים שיתאימו לכל סגנון עיצוב גינה, התאמה זו תיצור מראה של מעבר טבעי ותשדרג את מראה הגינה, בעוד שאי התאמה של הצבעים תפגע במראה שלה. רוב סגנונות הריהוט לגינה יתאימו לעיצובי גינות סטנדרטיים, אך קיים גם ריהוט ייחודי יותר שיכול ליצור עיצוב גינה ייחודי יותר.

עיצוב גינה – השימוש בריהוט גן בעיצוב גינה מבחינה פרקטית

התאמת הריהוט מבחינת הפונקציונליות שלו לעיצוב גינה הוא חשוב מאוד, הפונקציונליות של הריהוט תלויה בשימושים שלו בגינה ובמטרה של הריהוט. לדוגמה, ישנם אנשים המשתמשים בגינה כמו תוספת לסלון, אזור ישיבה בו מבלים חלק משעות הפנאי שלהם בין ארוחות ולישיבות קלות עם מכרים או משפחה. לעומת זאת, ישנם אנשים המשתמשים בגינה לצורך קיום סעודות וארוחות שלמות ואירוח אורחים. בכל אחד מהשימושים יש צורך בריהוט שונה שיתאים לצרכים של האנשים והמטרות שלהם בישיבה בגינה. לדוגמה, לאנשים המשתמשים בגינה כחלק מהסלון לישיבה בחלק משעות הפנאי שלהם כדאי לבחור בכסאות נוחות או כורסה נוחה לישיבה, ערסל ודברים דומים, וכן שולחן נמוך. לעומתם, לאנשים אשר משתמשים בגינה לקיום ארוחות ואירוח יש צורך בשולחן פינת אוכל הנוח לאכילה וכיסאות מותאמים.